Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
" – Już byłem kandydatem na marszałka i teraz uprzejmie dziękuję. To zadanie dla młodszych – stwierdza Pruszkowski. I przestrzega : – Ktoś podsuwa moje nazwisko, żeby mnie spalić. Jest zapotrzebowanie żeby mnie "grillować”.   ... nie przesadzaj. Przyjmiesz każdą fuchę za odpowiednią wysoką gażę (oczywiście płatną z kiesy podatników). ;) Bo u prywaciarza nie dostałbyś nigdy takich profitów. Poza tym nie napisałeś definitywnie czy się zgodzisz czy nie na kandydowanie.  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pruszkowski to ten co zastał Lublin murowany a zostawił drewniany   Nie nie i jeszcze raz NIE!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pruszkowski????? Wstydu facet nie ma!!!! To ON zniszczył nasze miasto, a teraz bezczelnie chce wracać???????Wynocha!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Boze miej w opiece woj.Lubelskie i nie dopusc Pis do wladzy!!!. To by byla straszna kleska i porazka na calej linii...wtedy to tylko albo wyjechac gdzie indziej albo samobojstwo zbiorowe popelnic.
Człowieku !!!  jak nie PIS to co komuchy,konfidenci czy może znowu żydzi ???? Boże chroń POLSKĘ przed POnownym zalewem komunizmem !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bardzo proszę aby Pruszon kandydował.Proszę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wszyscy tylko nie PiS, oni i tak nie wygrają i nie dojdą do władzy!!!. Już raz rządzili i nie sprawdzili się, a teraz wszyscy widzimy jacy są zawistni i chorują na władzę. Zachowują się okropnie, a p.Pruszkowski niech nie pcha się znowu do rządzenia i niech idzie na emeryturę, zobaczy jak to się żyje będąc emerytem, chociaż on na pewno będzie miał wysoką emeryturę. Nasze województwo i tak jest biedne i nic się nie robi w tym kierunku żeby np. zmniejszyć bezrobocie. Tyle młodych ludzi jest bezrobotnych i nie dziwię się, że wyjeżdżają i szukają pracy za granicą. Pisowcy, nie cieszcie się, że wygracie, bo przegracie i to z kretesem !!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Boże miej nas w swojej opiece i chroń przed palantami z Pisu z ośmieszonym przez samego siebie tow. Pruszkowskim amen !!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pis? czy nikt nie widzi co oni robią? ludzie chorzy na władzę , robiący ludziom pranie z mózgu na każdym kroku była by tablica, pomnik .... , nie twierdze że reszta jest lepsza ale przynajmniej cos robią i lubelszczyzna co by nie mowic o po i psl sie rozwija , pis to gorzej niz komuna
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niesamowity program, po wpisaniu numeru pokazuje gdzie znajduje się dana osoba. Świetna sprawa, już teraz nikt się nie ukryje :) http://tnij.us/znajdz-bliskich
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wszyscy tylko nie PiS, oni i tak nie wygrają i nie dojdą do władzy!!!. Już raz rządzili i nie sprawdzili się, a teraz wszyscy widzimy jacy są zawistni i chorują na władzę. Zachowują się okropnie, a p.Pruszkowski niech nie pcha się znowu do rządzenia i niech idzie na emeryturę, zobaczy jak to się żyje będąc emerytem, chociaż on na pewno będzie miał wysoką emeryturę. Nasze województwo i tak jest biedne i nic się nie robi w tym kierunku żeby np. zmniejszyć bezrobocie. Tyle młodych ludzi jest bezrobotnych i nie dziwię się, że wyjeżdżają i szukają pracy za granicą. Pisowcy, nie cieszcie się, że wygracie, bo przegracie i to z kretesem !!!!!!!!
JUDE ???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pis? czy nikt nie widzi co oni robią? ludzie chorzy na władzę , robiący ludziom pranie z mózgu na każdym kroku była by tablica, pomnik .... , nie twierdze że reszta jest lepsza ale przynajmniej cos robią i lubelszczyzna co by nie mowic o po i psl sie rozwija , pis to gorzej niz komuna
Pis aktualnie nie rządzi.Za to doskonale widać co robi aktualnie rządząca PO ,to są dopiero ludzie chorzy na władzę afera goni aferę,podwyżki chociażby podwyżka cen za ogrzewanie to są dopiero ,,nierządy,,.Jest gorzej jak za komuny.Czas przewietrzyć salony PO i zrobić dezynfekcję połączoną z deratyzacją.Tylko wcześniejsze wybory bo dalej tak być nie może.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pis? czy nikt nie widzi co oni robią? ludzie chorzy na władzę , robiący ludziom pranie z mózgu na każdym kroku była by tablica, pomnik .... , nie twierdze że reszta jest lepsza ale przynajmniej cos robią i lubelszczyzna co by nie mowic o po i psl sie rozwija , pis to gorzej niz komuna
JUDE ???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Uważam tak samo i tak samo zrobię. PiSy, PO, i inne PSLe już wielokrotnie udowodniły na co je stać - tu trzeba kogoś świeżego, nie zdegenerowanego układami i zależnościami. Korwin może jest trochę wariatem, ale obserwuję go z 15lat i przez ten czas jest stały w swych poglądach, nie robi nic pod publikę - otwarcie mówi co uważa za słuszne i nie boi się mówić o sprawach mało wygodnych. Wiadomo, że od razu nie zmieni panującej rzeczywistości, a niektóre jego pomysły są wręcz nie realne jak na obecną chwilę - ale dzięki ludziom takim jak on, może w końcu zaczniemy podążać ku lepszemu. Ja od lat z uporem głosuję na niego, jak dotąd nic z tego, ale może w końcu ludzie się odważą i zagłosują na niego. Bo z mojego kręgu znajomych, to większość się z nim utożsamia, mówi że gość jest najsensowniejszy, ale i tak głosują na PO albo PiS. Jak zapytam dlaczego, to odpowiadają, że "on i tak ma za niskie poparcie i tak by nie wygrał"... Z takim podejściem to bankowo nigdy nie wygra i w tym kraju się nic nie zmieni.
Ja także myślę podobnie!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ale czy my chcemy aby PIS rządził ??? Ja nie, zgłaszam sprzeciw
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
PRUSZON JEST BEZNADZIEJNY TYLKO NIE ON BE BEDZIE ZNOW JEZDZIŁ PO SWIECIE ZA NASZA KASE I NIC NIE ZROBI!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Miałem głosować na PiS , ale na pruszkowskiego na 100% nie zagłosuję !!! Ten bencwał jako prezydent Lublina ośmieszył się doszczętnie !!!! Zmarnował najlepsze lata do rozwoju tego miasta !!!! Nie zrobił specjalnej strefy ekonomicznej, lotniska, dróg, nie przyciągną żadnej dużej firmy zagranicznej .... To skończony frajer!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wywalic z PiS Pruszkowskiego i Tulajewa, wtedy moze wygracie...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
JUDE ???
a jesteś przynajmniej opbrzezany?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
błąd ,błąd,błąd ----obrzezany---
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
---------------- TYLKO  "PIS"  URATUJE  NIE  TYLKO  LUBLIN  ALE  I  KONAJĄCĄ   POLSKĘ !!!------- Nie  są  ważne  rozgrywki  personalne ,  najważniejsze  aby  wreszcie  WYGRAŁ  "PIS" !.  Lublinia nie  interesują  się  nie  tylko  Programem Przyszłości  Lublina  i  województwa  lubelskiego  ale  także  oczekujemy  na  ROZLICZENIE  FINANSOWE  "PLATFORMY  OSZUSTÓW" (PO) .    A  zwła szcza  oczekujemy  na rozliczenie  tzw."spółek  prezydenckich"  w  Ratuszu , rozliczenie  DOTACJI  UNIJNYCH ,  ZWROTU  PIENIĘDZY  UKRADZIONYCH  PRZEZ  TUSKA  NA  OBWODNICE  LUBLINA I  AUTOSTRADĘ  DO  WARSZAWY ,  rozliczenie   milionów  pobranych  z  Naszych  podatków  na   budowe  "bubla" lotniska  w  Świdniku  oraz  gdzie  są  miliony  z  obniżonego  standardu  lotniska.  Jak  widać  musimy  głosować  TYLKO   NA  "PIS" jeżeli  chcemy  ratować  konającą  Polskę  i  zde gradowany  Lublin ! .  "Platforma  Oszustów" (PO) zasiądzie  po  Wyborach  na  ławie  oskarżony ch  by  póżniej  zasiąść  w  WIĘZIENNYCH  CELACH ! .  Tam  jest  miejsce  przestępców  z  (PO) !.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...